Jedeme i díky Vám

Specialista/tka GIS (Brno)

  • Brno
  • Žádosti byly uzavřeny

Atregia

Atregia je významným dodavatelem projektů v oblasti krajinné architektury a vodohospodářství. Při zpracování strategických dokumentů, nebo větších zakázek (generely zeleně, plány ÚSES pro ORP, studie retence vody v krajině) potřebujeme zpracovávat řadu podkladů zejména v QGISu. Hledáme kolegu, který nám s tím pomůže. Co umíme mu ukážeme, naučíme a co neznáme si samostatně vyhledá a osvojí si potřebné triky k efektivnímu splnění úkolů. Výstupy naší práce přebírají obvykle GIS specialisté na jednotlivých městech, pro která pracujeme.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování a příprava datových podkladů
  • Zpracování dat z terénu
  • Komunikace s odděleními GIS a dalšími relevantními na straně zákazníků (občas přímo u zákazníků)
  • Kontrola topologické čistoty a dalších ukazatelů kvality práce
  • Datová analýza (zejména s pomocí základních funkcí v qGISu, alt. základní sql)
  • Tvorba mapových výstupů a příprava tiskových podkladů
  • Tvorba reprezentativních mapových děl v konečné podobě v návaznosti na aktualizaci datových podkladů

CO OČEKÁVÁME:

  • Schopnost systematické, analytické práce
  • Znalost GIS, orientace v problematice geografických dat
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost formálního písemného a mluveného projevu při komunikaci se zákazníky
  • ŘP skupiny B

VÝHODOU:

  • Znalost Microstation, ArcGIS, QGIS, SQL, FME Desktop
  • Vystudovaná geoinformatika, geodézie, kartografie

CO NABÍZÍME:

  • Stabilní zaměstnání v oboru sídelní a krajinné zeleně a GIS
  • Zajímavou práci s předními odborníky v oboru – spolupráci s se zahradními a krajinnými architekty, dendrology, vodohospodáři
  • Práci s komplexním zadáním pro významné zákazníky napříč ČR
  • Práce s GIS a databázemi
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Odpovídající platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů

Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro uchazeče s předchozí praxí v oboru.

Nástup možný ihned.

Strukturované životopisy s průvodním dopisem posílejte na info@atregia.cz