Jedeme i díky Vám

Specialista urbanistické koncepce (Ostrava)

  • Ostrava
  • Žádosti byly uzavřeny

Statutární město Ostrava

Co vás čeká

zpracování urbanistických směrnic a podmínek pro stavby a soubory staveb včetně grafických znázornění; příprava odborných podkladů pro samosprávné jednání města; zpracování podkladů návrhů na změny územně plánovací dokumentace; územních studií a podkladů pro tvorbu ÚAP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

znalost předpisů z oblasti veřejného práva (zejména stavební zákon, zákon o obcích, včetně souvisejících předpisů); praxe v oboru; teoretické znalosti v oblasti urbanismu a architektury; ovládání výpočetní techniky na uživatelské úrovni

Min. požadovaná praxe:

  • a) kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor územní plánování nebo bez specifikace oboru podle zvláštního právního předpisu
  • b) vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování a nejméně 18 měsíců praxe při výkonu územně plánovací činnosti ve veřejné správě (dále jen “odpovídající praxe”)
  • c) vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru, uznaného pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením a nejméně 3 roky odpovídající praxe

Co vám můžeme nabídnout

  • 11. platová třída (22.980,- Kč – 33.790,- Kč) podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů; možnost postupného přiznání osobního příplatku – dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.
  • Kvalitní vstupní vzdělávání a možnost dalších školení v oboru i mimo něj
  • Jazykové kurzy angličtiny v různých úrovních znalosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Osobní příplatky, mimořádné finanční odměny
  • Roční bonus v programu cafeterie
  • Penzijní a životní pojištění
  • Bezúročné půjčky
  • Příspěvek na stravné
  • Slevy na sportovní a kulturní akce
  • Možnost využití firemní školky
  • Firemní bazar a možnost využití spolujízd
  • Jistotu, stabilitu, spolehlivost a prestiž
  • Otevřenost fajNOVÝM nápadům
  • Dobrou dostupnost v centru
  • Volné víkendy