Jedeme i díky Vám

Specialista zákaznické podpory a GIS (Praha)

  • Praha

Mapotip

Připojte se k našemu týmu jako Specialista zákaznické podpory a GIS!

Mapotip je etablovaný poskytovatel mapových portálů pro stovky obcí a měst. Naše portály pomáhají obcím s mapovými podklady, katastrálními daty, pasporty, DTM, agendami majetku a dalšími potřebami.

Náplň práce

  • Telefonická komunikace se zákazníky z řad obcí
  • Propojení s PC zákazníka a pomoc s nastavením systému
  • Odpovídání na dotazy zákazníků a zaškolení práce s portálem
  • Pomoc zákazníkům s nastavením souvisejícím s DTM
  • Evidence ve firemním CRM

Budoucí možné rozšíření

  • zpracování dat
  • vytváření pasportů a vrstev portálu

Co od Vás očekáváme

  • Dobré komunikační schopnosti a schopnost efektivně řešit problémy
  • Alespoň základní znalost GIS
  • Výhodou je vzdělání v zeměměřickém oboru nebo v oblasti geoinformatiky

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost kombinovat práci z domova s prací v kanceláři v Praze
  • Příležitost pro získání praktických zkušeností v oboru
  • PC a telefon
  • Spolupráci na zkrácený úvazek nebo na živnostenský list

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na karel.derfl@mapotip.cz. Uveďte prosím preferovaný způsob spolupráce a vaši časovou kapacitu. Těšíme se na vaši odpověď!

Více informací o nás najdete na www.mapotip.cz.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na karel.derfl@mapotip.cz