Jedeme i díky Vám

Tester – Asseco CE

  • Brno, Praha
  • Applications have closed

Website Asseco Central Europe (CE)

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a regionu DACH. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa.

Náplň práce
•Práce v týmu na rozsáhlých projektech v oblasti veřejné správy, pojišťoven a bank
•Testování webových a desktopových aplikací
•Komunikace s vývojovým týmem

Nabízíme
•Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
•Zázemí stabilní a silné společnosti
•Příjemné pracovní prostředí
•Širokou škálu firemních školení
•Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
•Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
•Nástup je možný ihned

Požadujeme
•SŠ/VŠ vzdělání technického směru – vhodné i pro absolventy
•Dobré analytické myšlení
•Praxe v oblasti testování SW výhodou
•Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
•MS Office na úrovni pokročilý uživatel
•Znalost SouapUI, JIRA, TestLink a automatizované testy výhodou
•Schopnost týmové spolupráce, samostatnost
•Práce na plný úvazek