Jedeme i díky Vám

Vedoucí skupiny GIS a hlavní specialista GIS (Praha)

  • Praha

Atelier T-plan, s.r.o.

Náplň práce:

  • Plánování a koordinace provozních činností skupiny GIS, přidělování práce členům skupiny a optimalizace jejich pracovního vytížení. Přitom je přímo podřízen jednateli společnosti.
  • Spolupráce s externím správcem sítě jako prostředník při řešení aktuálních a plánovaných provozních událostí souvisejících s HW a SW vybavením společnosti.
  • Správa softwaru a licencí a spolupráce s dodavateli softwaru (Maintenance softwaru ArcMap).
  • Poskytování technické podpory projektantům při tvorbě územně plánovací dokumentace (ZÚR, územní plán, územní studie, …).

Hlavní náplní práce je:

  • Správa prostorových dat ve struktuře standardních datových modelů územního plánování v prostředí GIS
  • Analýza dat založená na základních funkcích geoprocessingu
  • Tvorba mapových výstupů a tisk velkoformátových výkresů
  • Tvorba vlastních analytických a automatizovaných nástrojů v prostředí ArcGis (Python, ModelBuilder)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (min. Bc.)
  • Znalost softwaru ArcGIS for Desktop – geoprocessing, data management a tvorba kartografických výstupů
  • Znalost softwaru MS Office
  • Analytické a inovativní myšlení
  • Flexibilitu a pracovní nasazení
  • Zájem o vlastní profesní rozvoj
  • Kvalitní verbální a písemný projev

Výhodou je znalost:

  • zpracování ÚPD a ÚPP (ZÚR, ÚP, územní studie) v prostředí ArcGIS
  • softwaru ArcGIS Pro
  • jazyka Python
  • dalších opensource platforem (OpenOffice, QGIS, Gimp, atd. …)
  • datových modelů běžně používaných ve veřejné správě
  • formátů CAD

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (plný úvazek)
  • zajímavou práci ve firmě s dlouhou tradicí
  • flexibilní pracovní dobu
  • podporu osobního rozvoje včetně účasti na vybraných konferencích
  • zaměstnanecké benefity

Adresa pro zasílání profesních CV:

Bc. Petr Cejnar

Atelier Tplan, s.r.o., Sezimova 380/13, Praha 4 – Nusle, 140 00

tel.: +420 222 200 635

email: cejnar@tplan.cz

Nástup možný ihned, nebo po dohodě.

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte t-plan.cz.