Jedeme i díky Vám

Vývojář webové aplikace (Brno)

  • Brno

Envipartner

Hledáme vývojáře nebo vývojářku na správu a tvorbu GIS webových aplikací, nejlépe již se zkušenostmi s webovým vývojem.
Náplň práce:

  • vývoj webové aplikace založené na knihovně OpenLayers nebo Leaflet
  • oprava chyb
  • práce na efektivním a čistém kódu
  • ladění a testování aplikací (ruční a automatizované testování)

Požadujeme:

  • zkušenost s AngularJS
  • znalost HTML a CSS
  • zkušenost s REST API

Výhodou:

  • znalost vývoje GIS systémů
  • C#
  • PostgreSQL
  • PL/SQL
  • testovací framework Selenium, Unit testy

Nabízíme:

  • práci na dohodu o provedení práce nebo na OSVČ
  • možnost ovlivnit podobu aplikace wegas.cz, aktivně se zapojit do vývoje
  • práce v příjemné kanceláři v Brně, po zapracování možnost práce z domova
  • 200 – 400 Kč za hodinu na základě zkušeností a odvedených úkolů

V případě zájmu nám zašlete životopis a motivační dopis na adresu: kinc@envipartner.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na kinc@envipartner.cz