Výzkumný pracovník pro výzkum v oblasti historické kulturní krajiny a GIS (Průhonice)

  • Průhonice
  • Applications have closed

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. hledá výzkumného pracovníka pro výzkum v oblasti historické kulturní krajiny a GIS (spolupráce na výzkumném projektu NAKI s tematikou historické kulturní krajiny)

Náplň práce:

  • průzkum a získávání dat o historické kulturní krajině,
  • vyhodnocování a interpretace dat o historické kulturní krajině,
  • analytická práce s prostorovými daty,
  • příprava mapových podkladů,
  • příprava a publikace specializovaných map.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oblasti krajinářské architektury, popř. přírodovědného směru (geografie, geoinformatika, kartografie), vhodné i pro absolventy, praxe výhodou,
  • znalost zpracování vektorových a rastrových dat,
  • uživatelská úroveň práce s programy na zpracování a publikaci prostorových dat:
    • ArcGIS Desktop, případně ArcGIS online,
    • CAD (výhodou),
  • využití a zpracování dat LiDAR nebo z dronu (výhodou),
  • samostatný, odpovědný a kreativní přístup,
  • schopnost práce v týmu,
  • dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti,
  • znalost angličtiny (schopnost číst a analyzovat informace u odborných textů),
  • řidičské oprávnění na osobní automobil.

Nabízíme:

  • částečný pracovní úvazek (0,2-0,3) na dobu určitou (ev. práce na DPP, DPČ)
  • nástup od 1. 3. 2020
  • mzdové ohodnocení podle mzdového předpisu VÚKOZ
  • zaměstnanecké benefity: pružná pracovní doba a další ve vazbě na výši úvazku (dovolená, příspěvek na stravování, příspěvek ze sociálního fondu)
  • mimořádné mzdové ocenění za splnění plánovaných úkolů
  • možnost spolupráce na dalších projektech VÚKOZ
  • pracoviště – Průhonice.

Strukturovaný životopis posílejte prosím nejpozději do 10. 2. 2020 na e-mail: demkova@vukoz.cz.