GISportal
Jedeme i díky Vám

Konference Coding4Good nabízí několik inspirací, jak mohou vývojáři a technologie zlepšit současný svět (pozvánka)

Vývoj technologií a software mění posledních několik desetiletí výrazně náš svět. Současně ale lidstvo čelí velkému množství výzev: od globálního oteplování, přes vymírání druhů až po zákeřné pandemie. Jak můžeme těmto výzvám čelit s pomocí vývojářských dovedností se snaží na několika případových studiích ukázat odborná konference Coding4Good.

Dozvíte se na ní, jak funguje mezinárodní filantropický projekt ze Silicon Valley postavený na mobilní aplikaci, jak lze online pomáhat v darování krve, proč umělá inteligence dokáže předpovědět závažné nemoci, proč je tak málo žen v IT a co se s tím dá dělat, případně, kde studovat, abyste mohli přispět k trvale udržitelnému rozvoji.

První ročník konference Coding4Good zve vývojáře, pracovníky z technologické sféry, studenty, startupy, korporáty i všechny nadšence do IT, aby se připojili k zajímavému programu o tom, jak mohou vývojáři a technologie přispět ke zlepšení světa.

Konference startuje v úterý 14. září 2021 v 18:00. Streamovat se bude online, ale můžete dorazit i osobně do olomouckého coworkingového centra Telegraph.

Všechny podrobnosti i to jak v rámci akce můžete soutěžit o iPhone 12 se dozvíte na stránkách konference www.coding4good.cz

Share
Share