GISportal
Jedeme i díky Vám

Konference Geosense 2014 – „Inovace a byznys v jednom“

Ve dnech 25. a 26. září 2014 se v prostorách technologického akcelerátoru Wayra CEE uskutečnila Konference Geosense 2014. Zúčastnili se jí vývojáři, obchodní zástupci a strategičtí partneři společnosti Geosense s.r.o. Konferenci zahájil Ladislav Čapek, ředitel Geosense s.r.o. První den patřil zejména novinkám. Geoportál G2 představila Magdalena Kabátová, Scrum Master, úspěchy společnosti v USA a mobilní aplikaci Geosense Jan Zvoník, technický ředitel. Novinky ze světa otevřených dat prezentoval Jáchym Čepický, Senior Software Engineer, včetně čerstvých informací ze zářijového setkání FOSS4G v americkém Portlandu.  V odpoledním bloku účastníky zaujala témata moderovaných diskusí o úspěšných obchodních projektech v jednotlivých segmentech geoinformačního byznysu.

Magdalena Kabátová představila novinky v Geoportálu G2
Magdalena Kabátová představila novinky v Geoportálu G2

Na konferenci byl představen i nový projekt mapINout pro kancelářské, maloobchodní a průmyslové areály a nemovitosti. Projekt mapINout je softwarový nástroj pro inteligentní budovy. Nahrazuje klasické papírové mapy, spojuje data používaná samostatně v Excelu a AutoCAD, převádí je do cloudového řešení přístupného kdykoliv a kdekoliv.

Moderovaná diskuze obchodních týmů
Moderovaná diskuze obchodních týmů

Druhý den konference tvořily technické semináře a workshopy pro obchodníky a zpracovatele dat. Probíhaly na nich živé diskuse o tématech z oblasti dat a cloudových řešení, technických řešeních GP obcí a soukromých subjektů, a mnohé další. Konference Geosense 2014 se zúčastnilo více než sedm desítek obchodníků a technických pracovníků.

Workshop zpracovatelských týmů
Workshop zpracovatelských týmů

Atmosféru Konference Geosense 2014 si můžete prohlédnou také vzdáleně na Facebooku Geosense.

Share
Share