X
  Categories: Aktuality

Mapa #stayhome #staysafe zobrazuje pravděpodobnost sociálního kontaktu v době koronaviru

Mapa pro pomoc s dodržováním sociálního odstupu při využívání služeb v době karantény je vytvořena na základě služeb občanům, které jsou v období karantény v úplném, či částečném provozu, jako jsou např.: prodejny potravin, drogerie, pet food (zverimexy) a další, stanice MHD, banky, bankomaty, zdravotnická zařízení a celá řada dalších služeb. Mapa je dostupná pro celou ČR. 

Jedná se o první verzi, kde nejsou doposud zahrnuty oblasti s možností zvýšeného pohybu lidí za účelem procházek a případného samostatného sportovního vyžití (parky atp.), nicméně na dalších verzích mapy se dále pracuje a vylepšení budou uvolňována v aktualizacích, která chystáme v následujících dnech.

 

Jirka Pánek:

View Comments (3)

 • Dobrý den,

  nemáte někdo prosím kontakt na autory mapy pro diskuzi nad její možnou integrací do naší mobilní mapové aplikace?

  Děkuji, Jan Čapek

 • Dobrý den,

  Dobrý den,
  děkujeme za sdílení. Velký zájem o aplikaci nás mile překvapil, hned druhý den nám spadly servery a museli jsme navyšovat výkon. Jsme technologický start-up, mapa vznikla velice spontálně nějak lidem pomoci tím, co děláme..."manželka šije roušky pro charitu a já zase dělám mapy". Kontakty na stránkách jsme již doplnily..., na dalších verzích aplikace pracujeme.
  Všem přeji hodně zdraví,
  Ladislav Čapek

Related Post