GISportal
Jedeme i díky Vám

Nová hra s rozšířenou realitou umožňuje hráčům nakupovat a prodávat nemovitosti ze skutečného světa už i v Praze (TZ)

Během procházení ulicemi si všimnete, že se něco změnilo. Rychle vytáhnete svůj telefon a zkontrolujete dostupné nemovitosti kolem sebe. Ano! Tady jsou! Nové zisky a vy jste první, kdo je získá. Nerozmýšlíte se dvakrát, protože víte, že je musíte mí! Není to poprvé, kdy jste na cestě do práce narazili na tak lukrativní úlovky. Všichni jsme součástí této virtuální mapy. Více než 3 miliardy mobilních zařízení na planetě, za sebou zanechávají bilióny nevyužitých datových stop. Nyní si můžete užít tento mix digitální hry a reálného světa ve hře Landlord Go.

Landlord Go je zbrusu nová hra od Reality, která využívá tyto digitální „stopy“ zábavným a vzrušujícím způsobem a umožňuje hráčům nakupovat, prodávat a vybírat nájemné v rámci některých z nejznámějších budov a památek světa. První hra s více než 1 miliónem hráčů po celém světě, která propojuje rozšířenou realitu se skutečným světem a využívá skutečné budovy, skutečné lidi a skutečné ceny, proměňujíc tak vaše město v akční strategickou hru. Již více než 11 578 hráčů usiluje o virtuálním vlastnictví více než 61 281 budov v Praze, nechybí tedy napětí a vzrušující konkurenční boj.

Každý den při procházkách po okolí vídáte známé krajiny a budovy. Tyto všední pamětihodnosti nyní můžete vnímat zcela novým způsobem díky tomu, že virtuálně vlastníte část své komunity. Ať už začínáte pomalu nebo sníte o vlastnictví Eiffelovy věže v Paříži či Empire State Buildingu v New Yorku, Landlord Go je tady pro vás. Znáte dokonale nějakou část svého města, o které jiní nemají tušení? Ve hře Langlord Go můžete z této znalosti obrovsky profitovat. Pokud se ve vašem sousedství otevírá nová kavárna a vy si myslíte, že dosáhne úspěchů řetězce Starbucks, kupte ji a začněte kasírovat nájemné od
davů zákazníků stojících přede dveřmi.

Díky velkému množství dat, včetně podrobných informací o více než půl miliardě nemovitostí ze skutečného světa, spojuje Landlord Go uživatele se svým městem vzrušujícím a inovativním způsobem, jaký dosud žádná jiná hra nabídnout nemůže. Hráči si mohou rychle vytvořit obrovské impérium vlastněných nemovitostí díky důvtipnému investování. Svou nemovitost můžete nabídnout na trhu nebo se můžete zapojit do zuřivých dražeb s ostatními hráči a zažít tak vzrušení panující na trhu s nemovitostmi přímo ze svého telefonu.

Reálie hry Landlord Go jsou neuvěřitelně přesné a odrážejí skutečné hodnoty nemovitostí s využitím takových detailů, jako je vzdálenost od centra města a vybavení budovy. Za použití našich vlastních dat v kombinaci se satelitními snímky NASA zachycujícími noční emise světla jsme vytvořili jednu z nejrealističtějších her o obchodování s nemovitostmi, která kdy spatřila světlo světa.

Doopravdy pocítíte úroveň realistického zpracování, kterou Landlord Go vyniká. Kdykoliv jiný hráč navštíví v reálném čase vaši nemovitost, zaplatí vám ve hře nájemné. Čim více je vaše nemovitost navštěvována, tím více získává na hodnotě. Pomocí vlastní AI a datové platformy nazvané Big Dots jsme schopni přidat data z reálného světa do jakýchkoliv počítačových a mobilních aplikací.

Hra je vzrušující, protože hráči vidí, jak jejich bohatství roste, účastní se závratných transakcí a soupeří v konkurenčním boji s ostatními hráči o dominanci na trhu s nemovitostmi. V současné době neexistuje nic podobného, ani nic, co by se byť jen blížilo přesnosti a úrovni detailů použitých v Landlord Go.

Share
Share