GISportal
Jedeme i díky Vám

Nová verze Bentley Map V8i a Geo Web Publisher V8i jde naproti požadavkům uživatelů (TZ)

Během nedávného Geospatial World Fora v Amsterodamu představila společnost Bentley novou verzi své vlajkové lodě v oblasti GIS – Bentley Map V8i (SELECTseries 3) a Geo Web Publisher V8i (SELECTseries 4).

Bentley Map je volbou číslo jedna pro profesionály na celém světě, kteří hledají software, který jim umožní vytvářet kvalitní a realistické 3D GIS modely, jako nástroj podpory rozhodování.

Geo Web Publisher je webovou platformou, která umožňuje publikování a integraci různých datových zdrojů a jejich správu ve webových aplikacích a tím maximalizuje hodnotu geoprostorových informaci. Tato nová verze mimo jiné podporuje i publikování 3D prostorových informací

Nové verze obou produktů přinášejí vyšší efektivnost celého procesu, redukují čas i finance potřebné k jednotlivým operacím a jsou odpovědí na požadavky uživatelů v reálném světě.

Richard Zambuni, marketingový ředitel Bentley v reakci na představení nových verzí říká: „Nové vydání Bentley Map V8i a Geo Web Publisher V8i výrazně rozšiřuje možnosti našich produktů pro desktopové I webové využití GISu, navíc přinášejí na trh inženýrskou přesnost a preciznost, kterou současný trh vyžaduje.”

Bentley Map V8i (SELECTseries 3) zvyšuje návratnost investic pomocí zlepšené komprimace dat, např. několika gigabytové soubory mračen bodů dokáže agregovat do terabytových dat společně s digitálními modely terénu. Dále přináší možnosti pokročilého editování a 3D prostorových analýz.

Nové funkce v Bentley Map V8i (SELECTseries 3):

 • Podpora Microsoft SQL Server Spatial, umožňující interoperabilitu s Microsoft SQL Servery
 • Podpora pokročilého zpracování dat z mračen bodů a jejich převod do geoprostorových 3D modelů, které kombinují s vektory a snímky (letecké i satelitní)
 • Schopnost pracovat s obrovskými modely terénu, které umožňují udržovat celý region či zemi v jednom modelu pro jednodušší správu a manipulaci s daty
 • Integrace Web Feature Service (WFS)
 • Pokročilé mapovací nástroje, např. nový Grid/Graticules Generation tool
 • Tvorbu a vytváření vlastní souřadných systémů
ukázka Bentley Map V8i (SELECTseries 3)

Bentley Geo Web Publisher V8i (SELECTseries 4) přináší tyto nové funkce:

 • Schopnost plného napojení na MicroStation data, včetně textur, mračen bodů, modelů terénu a atributových dat
 • Prezentace dat s inženýrskou přesností
 • Jednoduchá, intuitivní a rychlá mapová navigace
 • Podpora širokého spektra datových zdrojů včetně Oracle, Microsoft SQL Server Spatial, OGC WMS, OGC WFS, GIS souborů, CAD souborů a rastrových snímků
 • Podpora dotykových zařízení jako jsou iPad, aj.
 • Schopnost publikování 3D modelů
ukázka Geo Web Publisheru

Více informací o Bentley Map V8i (SELECTseries 3) naleznete na www.bentley.com/BentleyMap3DGIS, o Bentley Geo Web Publisher V8i (SELECTseries 4), na  www.bentley.com/NewInGWP.

O společnosti Bentley Systems

Bentley Systems je přední světovou společností zaměřenou na poskytování komplexních softwarových řešení pro projekty budování a správy trvale udržitelné infrastruktury. Cílem společnosti je podporovat uživatele svých řešení při budování vysoce výkonné inteligentní infrastruktury a to prostřednictvím rozvoje modelování reality ve vzájemně integrovaných projektech jednotlivých fází životního cyklu. Společnost Bentley založená v roce 1984, má v současné době téměř 3 000 zaměstnanců, pobočky ve více než 50 zemích a roční výnosy dosahující hranice 500 mil. dolarů. Od roku 2001 investovala více než 1 mld. dolarů do výzkumu, vývoje a akvizic.

Share
Share