GISportal
Jedeme i díky Vám

Nové verze nadstaveb od HSI s.r.o. (TZ)

Společnost HSI, spol. s r. o., dodavatel komplexních IT řešení s využitím geoinformací, v těchto dnech uvádí na trh nové verze programů ProGEO-nástroje pro tvorbu, kontrolu a editaci prostorových dat, HSI Tools-nástroje pro kontrolu grafických dat a jejich vlastností ve výkresu, a dalších aplikačních nadstaveb EnPRO, DMT a DULMAP.

Nové verze přináší především vyšší uživatelský komfort, rychlejší práci a jednodušší a snazší ovládání. Postupná distribuce produktů zákazníkům, kteří mají platný certifikát o Rozšířené Softwarové Podpoře (RSP) a tudíž obdrží upgrade zdarma, byla zahájena v úterý 8. října.

A jaké konkrétní vylepšení mohou uživatelé např. ProGEO v13 očekávat? Mezi nové funkcionality patří práce s územními daty s využitím RÚIAN, což umožňuje vyhledávat ve všech zakázkách na základě zadání adresy nebo její části, možnost stažení mapových podkladů či výpis informací o parcelách a budovách pro území zadané polygonem, bodem nebo prvkem. Dále stojí za zmínku Identifikace prvků přinášející rozšířené informace o prvku – např. zobrazení anotací k prvku či obsah grafické skupiny. Zcela přepracovány byly Tiskové výstupy, čímž dochází k zefektivnění práce. Tyto a mnoho dalších novinek a změn i v ostatních aplikačních nadstavbách společnosti HSI najdete na webových stránkách www.hsi.cz.

Spolu s uvolněním nových verzí odstartovala společnost HSI podzimní slevovou akci. „Zákazníci mohou získat až 50% slevu na vybrané produkty naší společnosti a další výhody např. v podobě RSP Benefitů apod.“ informuje obchodní manažer Pavel Borek. ProGEO využívají zejména dodavatelé projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby, kteří vytvářejí kresbu a následně provádějí kontrolu dat podle platných norem a směrnic správců rozvodných sítí jako je např. Telefónica Czech Republic, E.ON Česká Republika, Pražská energetika nebo ČEZ a data, která odevzdávají, musí splňovat přesně stanovené požadavky.

16.10.2013 – Více informací: Radka Jurčeková, manažer marketingu, tel: +420 224 809 523, e-mail: marketing@hsi.cz

Share
Share