GISportal
Jedeme i díky Vám

Nové změny v produktové řadě ERDAS IMAGINE a LPS 2014

V produktech ERDAS IMAGINE verze 2014 dochází k podstatným změnám s hlavním cílem zjednodušit nabídku produktů a s důrazem pozornosti na silné stránky dálkového průzkumu a fotogrammetrie. V rámci těchto změn bude LPS kombinovaný do tří nových IMAGINE produktů. Navíc některé z modulů jsou sjednoceny do nového rozšiřujícího balíčku – IMAGINE Expansion Pack.

Reorganizace LPS produktů

IMAGINE Photogrammetry zahrnuje IMAGINE Advantage, LPS Core a LPS Stereo. Kromě toho, uživatelům poskytne jednoduchý model zpracování mračna bodů použitím dense matching engine z LPS eATE. Více informací o produktu je k dispozici v této brožůře.

IMAGINE Auto DTM obsahuje LPS Automatic Terrain Extraction ( ATE ) a LPS enhanced Automatic Terrain Extraction ( eATE ). Podmínka pro využívání tohoto add – on modulu je licence IMAGINE Photogrammetry.

IMAGINE Terrain Editor představuje samostatný balíček na stereo editaci terénu, který kombinuje LPS Terrain Editor a LPS Stereo a pracuje pro všechny tři úrovně licencí ERDAS IMAGINE.

Nový IMAGINE Expansion Pack plně nahradí následující samostatné moduly, které již nejsou prodávány samostatně: IMAGINE AutoSync, IMAGINE VirtualGIS, IMAGINE Delta Cue,IMAGINE NITF, StereoAnalyst for IMAGINE, IMAGINE StereoSAR DEM, IMAGINE OrthoRadar.

IMAGINE Objective je dostupný jako nový modul pro všechny licence produktu ERDAS IMAGINE.

Moduly IMAGINE Easytrace, IMAGINE Enterprise Loader, IMAGINE Vector jsou plně integrovány do ERDAS IMAGINE Essential.

Moduly, které jsou integrovány do ERDAS IMAGINE Advanatage jsou tyto: ERDAS ImageEqualizer, komponenty Radar Interpreter.

V roce 2014 nebude již nadále vyvíjen produkt IMAGINE Feature Interoperability.

Zdroj: TKP Česká republika

Share
Share