GISportal
Jedeme i díky Vám

Ondřej Patočka přechází z Bentley Systems do Asseco Central Europe

Novou posilou obchodního týmu společnosti Asseco se stává Ondřej Patočka. Jako Business Development Manager bude zodpovědný primárně za rozvoj obchodních aktivit v oblasti Enterprise Asset Managementu (EAM).

Před nástupem do společnosti Asseco Central Europe dlouhodobě působil ve společnosti Bentley Systems, kde měl na starosti rozvoj obchodních aktivit v regionu střední a východní Evropy (CEE) a částečně i německy mluvících zemí. Do jeho kompetence patřila i péče o významné zákazníky z oblasti distribučních sítí, přenosových soustav a výroby energie.

„Pracovat pro společnost Asseco Central Europe je pro mne velkou výzvou a obrovskou příležitostí na seberealizaci. S novou generací SW řešení SAMO (Strategic Asset Management and Operations) a zkušeným realizačním týmem jsme schopni dodat řešení správy a řízení podnikových aktiv (EAM) zákazníkům z celého světa. Díky kompatibilitě s řešením CRM, ERP či Billing, které nabízí naše sesterské divize, jsme schopni pokrýt většinu procesů, které potřebuje každá firma či organizace pracující v oblasti infrastruktury“,  říká o svém novém působišti Ondra Patočka.

Share
Share