GISportal
Jedeme i díky Vám

OpenGeoLabs nabízí technickou podporu (PR)

OpenGeoLabs s.r.o. spouští program technické podpory otevřeného software pro GIS, jako je QGIS, GRASS GIS, GeoServer, PostGIS a Python pro prostorová data. 

Nabízená podpora zahrnuje:

  • Běžnou uživatelskou podporu, doporučení pracovních postupů (import dat, nastavení, problémy se spuštěním apod.)
  • Monitoring nových verzí a doporučení aktualizace
  • Migrace procesů a dat z jiných prostředí do otevřeného software (podle rozsahu a složitosti)
  • Řešení technických problémů, komunikace s vývojáři otevřeného software, možnost vlastních úprav (podle rozsahu a náročnosti prací)

Technickou podporu lze čerpat buď v rámci měsíčního paušálu nebo z předplacených hodinových balíčků. Požadavky na podporu a následné kroky jsou evidovány v naší Helpdesk aplikaci, nabízíme reakční dobu do 2 hodin od zadání požadavku a individuální přístup. Více informací a ceník najdete na: http://opengeolabs.cz/cs/podpora/

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 246 093 154 nebo napište na info@opengeolabs.cz.

O firmě OpenGeoLabs s.r.o.

Firma OpenGeoLabs s.r.o. byla založena v roce 2014. Naším cílem je tvorba prostředí pro větší využívání otevřeného software pro GIS v regionu střední Evropy. Členové našeho týmu jsou dlouholetí zkušení uživatelé, ale také aktivní vývojáři významných softwarových balíků. Od roku 2014 pomáháme budovat bázi otevřených školících materiálů GISMentors pokrývajících co nejširší spektrum otevřeného software pro GIS a tyto materiály využíváme při našich veřejně přístupných i soukromých školeních.

Share
Share