GISportal
Jedeme i díky Vám

Oslavte 100 let od založení Československa s projektem Lví stopa

Letos je tomu přesně 100 let od založení Československa a organizátoři nejrůznějších akcí se předhánějí, kdo a jakým způsobem toto výročí připomene. Pokud svůj čas nejraději trávíte na kole v přírodě, můžete se do jedné z těchto akcí zapojit i Vy! Projekt Lví stopa je pro Vás jako stvořený!

O co jde? V rámci projektu bylo navrženo celkem 100 cyklovýletů, jejichž délka je dohromady téměř 2000 kilometrů. Pokud se tyto cyklovýlety spojí, jejich průběh nakreslí na mapě republiky Českého lva. Je pouze na Vás, zda projedete z projektu jedinou trasu, nebo třeba zvládnete i celou stovku. Navíc, po projetí alespoň jedné z tras se automaticky zařazujete do slosování o ceny, které si pro Vás organizátoři připravili. Seznam tras naleznete na stránkách projektu Lví stopa v sekci Trasy.

Do projektu se již zapojily i Mapy.cz, nebo také sportovní sociální síť Strava, díky které můžete projetou trasu nahrát přímo z této aplikace. Druhou možností, jak svůj výlet zaznamenat, je zadat jeho parametry přímo na stránkách www.lvistopa.cz. Tak šťastnou cestu!

Share
Share