GISportal
Jedeme i díky Vám

Pozvání na tři konference do Plzně

Kolegové zvou na tři konference, které budou probíhat současně. Jedná se o 21. ročník konference Informačních systémů v zemědělství a lesnictví (ISAF), desátý ročník Geomatiky v projektech 2017 a druhou výroční konferenci asociace Plan4All, které se budou konat 4. až 5. října 2017 pod spojeným názvem ISAF & Geomatika v projektech a Plan4All konference na zámku Kozel, ve Šťáhlavech u Plzně.

Vybrané příspěvky z  konference budou publikovány v časopisu Agris on-line indexovaném v databázi Scopus. Informace k procesu publikace naleznou autoři vybraných příspěvků přímo na stránkách časopisu.

Konference je dvojjazyčná. První den budou jednání probíhat v češtině, druhý den v angličtině.

Spojená konference je složena ze tří konferencí zaměřených na aplikace geověd. Konference ISAF je zaměřena na geoaplikace v zemědělství a lesnictví. Vznikla před více než dvaceti lety na České zemědělské univerzitě, ale postupně začala být pořádána na různých místech v Evropě, jak se zvětšoval její dosah. Poslední tři ročníky byly pořádány ve Šťáhlavech (Geomatics in Projects & ISAF and Plan4All Joint conference 2016), Drážďanech (ISAF 2015) a v Rize (ISAF 2014).

Geomatika v projektech je konferencí věnující se aktuálním aplikacím geomatiky v příbuzných disciplínách. Začala být pořádána v roce 2007 jako jednodenní seminář s regionální působností. Od roku 2009 získává národní rozměr a v roce 2012 hostí prvního cizojazyčného přednášejícího. Od roku 2014 má vždy alespoň jednu cizojazyčnou sekci (2015, 2016).

Plan4All konference je business to business (B2B) akcí měřenou na firmy aktivní v oblastech geomatiky a geoinformatiky. Tato část konference je spoluorganizována asociací Plan4All.

Pokud Vás konference zaujaly, nezapomeňte na klíčové termíny:

  • 1. června 2017 – Otevření příjmu abstraktů příspěvků
  • 1. června 2017 – Otevření registrace účastníků
  • 15. září 2017 – Ukončení příjmu abstraktů příspěvků
  • 22. září 2017 – Ukončení registrace účastníků
Share
Share