GISportal
Jedeme i díky Vám

Přehled pozvánek na konference a školení za minulý týden!

Běhen minulého týdne se k nám do redakce dostalo mnoho pozvánek na semináře, konference, apod. Rozhodli jsme se je sjednotit do jednoho článku. Věříme, že si mezi nimi najedete tu, která Vás bude zajímat nejvíce.

New Wave – Další ročník studentské konference New Wave, pořádaný Geografickou sekcí Přírodovědecké fakulty UK a Pražskou-středočeskou pobočkou ČGS. Abstrakty je možné přihlašovat do 27. dubna na stránkách konference.

Voda a Krajina 2012 – Konference VODA A KRAJINA je zaměřená na problematiku vodního hospodářství a krajinné ekologie. Datum konání: 19. 9. 2012, místo konání: Fakulta Stavební ČVUT v Praze. Přihlašování je otevřeno do 11. května 2012 na stránkách konference.

OSSConf 2012 – 4. ročník konference „Otvorený softvér vo vzdelávaní, výskume a v IT riešeniach“, 2.-4. července v Žilině, Více informací na stránkách konference.

Školení: ArcGIS Spatial Analyst, ArcGIS Server a rastry – Společnost ARCDATA Praha s.r.o. vyhlásila termíny květnových a červnových školení. Kompletní informace naleznete na stránkách jednotlivých kurzů.

Chcete aby se vědělo i o Vaší akci? Máte zájem o naši medální podporu? Nabízíme partnerství a pokrytí pro jednotlivé konference a GIS/GIT aktivity. V případě zajmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na emailu redakce@gisportal.cz

Share
Share