GISportal
Jedeme i díky Vám

Přijeďte do Olomouce na konferenci kombinující geoinformatiku a ekonomii

Moravská vysoká škola Olomouc, spolu s katedrou geoinformatiky PřF UP Olomouc a partnery z německé Bochumi a slovinského Mariboru zvou na závěrečnou konferenci projektu Spationomy (Spatial Exploration of Economic Data), která se bude konat 22. srpna 2019 v Olomouci v budově MVŠO.

Cílem konference, která je pro účastníky zdarma, je prezentovat výsledky tříletého mezinárodního ERASMUS+ projektu Spationomy, který se soustředil na možnosti kombinace geoinformatiky a ekonomie a využití simulační hry ve výuce multidisciplinárních témat. Konference nabízí unikátní prostor pro networking v mezinárodní geoinformatické komunitě i možnost nahlédnout pod pokličku úspěšného projektu.

Na konferenci, která je koncipována velmi neformálně, vystoupí jak zástupci organizátorů, tak studenti, kteří se projektů účastnili a zahraniční hosté. Více informací o konferenci je dostupných na webu akce. Jak již bylo zmíněno akce je zdarma, jen je potřeba registrace, kvůli občerstvení a administrativním záležitostem. 

Share
Share