GISportal
Jedeme i díky Vám

Reportáž: GISáček 2012 (aktualizováno)

Tak jako každý rok se i letos v květnu do Ostravy sjíždí studenti (nejen) geoinformatických oborů soutěžit se svými diplomovými a bakalářskými pracemi. Letos se jich přihlásilo 17 v kategorii bakalářské, 11 v kategorii magisterské a přihlášeno je také 5 posterů. Ceny jsou stejně jako v předchozích letech velmi lákavé. Pro výherce obou hlavních kategorií je nachystán notebook respektive netbook, dále USB disky a spoustu dalších . Letos navíc ve čtvrtek proběhne setkání studentů doktorských studijních programů.

Konference probíhá již dnes z a GISportal.cz Vám chce přinést nejaktuálnější informace přímo z místa. Zprávy budeme podávat prostřednictvím Twitteru pod hashtagem #gisacek2012. Pokud Twitter nepoužíváte a zajímají Vás podrobnější informace, doporučujeme se podívat třeba na článek na Lupě.

Pokud Twitter neovládáte nezoufejte. Všechny krátké zprávy z konference se budou automaticky zobrazovat níže v tomto příspěvku.

Zapojit do zpravodajství se můžete i Vy! Označte Vaše „twíty“ avizovaným hashtagem a dejte tak vědět ostatním, co se na Gisáčkovi děje!

Twitter příspěvky označené #gisacek2012 :

 

Share
Share