GISportal
Jedeme i díky Vám

Seminář o velkoformátovém tisku HP PrintShow (TZ)

Společnost HSI, spol. s r. o. ve spolupráci se společností Hewlett-Packard pořádá 5. června od 10 do 13 hodin v HP LFP Democentru v Malešické ulici 20 na Praze 3 seminář o velkoformátovém tisku HP PrintShow. Motto semináře – investicí do nového plotteru k zajímavé úspoře tiskových nákladů – hovoří o stěžejním tématu samotné akce, kterým budou tiskové náklady a jejich snižování. Program nabídne návštěvníkům odborné přednášky i modelové situace s praktickými ukázkami. Akce je určena především projektantům a geodetům, kteří využívají ve své praxi velkoformátový tisk, vítáni jsou však všichni zájemci o tuto oblast, kteří tisknou především ve formátech A1 a větších.

„Kdo uvažuje o snížení nákladů na velkoformátový tisk, pro koho jsou náklady na provoz a tisk u plotteru, který právě používá, vysoké a navíc netransparentní, nebo ten, kdo přemýšlí, jak efektivně využít svůj čas v kanceláři, by si neměl nechat tento seminář ujít“, uvedla Mgr. Petra Palečková, manažerka marketingu společnosti HSI.

Na semináři bude představeno ucelené řešení z pohledu zákazníka. Tedy nejen tiskárny jako takové, ale celý proces práce – od vytvoření výkresu v softwarové aplikaci na výkonné pracovní stanici, přes odeslání výkresu na tiskárnu až po výměnu inkoustové kazety či papírové role v tiskovém stroji – to vše si budou moci návštěvníci vyzkoušet přímo na místě. „K dispozici k otestování budou nejnovější modely velkoformátů HP Designjet pro technický i grafický segment (HP Designjet T2300, T7100, Z6200, rovněž stroje T1300 a T790) a jelikož hovoříme o celém procesu práce, nebudou fyzicky chybět ani pracovní stanice HP WorkStation“,  vyjádřil se Pavel Borek, hardwarový specialista společnosti HSI.

Podrobné informace jsou k dispozici na www.hsi.cz, zájemci o účast se mohou přihlásit on-line přes webový formulář, e-mailem (marcela.krizova@hsi.cz) nebo telefonicky na tel. čísle 224 809 531. Účast je bezplatná.

Share
Share