GISportal
Jedeme i díky Vám

Soutěž Copernicus Masters 2014

Copernicus Masters je každoroční soutěž, která odměňuje nejlepší projekty a obchodní nápady včetně komerčních aplikací, které jsou založené na družicových datech. Jejím cílem je vývoj tržně orientovaných aplikací, které využívají data programu Copernicus. Vítěz každé z vyhlášených výzev obdrží vedle finanční odměny (v celkové ceně 300 000 EUR) i podporu pro komerční realizaci svého nápadu, přístup k datům a možnost podpory v podobě využití podnikatelského inkubátoru ESA.

V letošním ročníku soutěže můžete své nápady přihlašovat od 15. dubna do 13. června 2014 v celkem osmi soutěžních kategoriích na různá témata: Monitorování životního prostředí, dopravní logistika, zemědělství a lesnictví, civilní bezpečnost, cloud computing, mobilní služby, inovativní využití družicových snímků s vysokým rozlišením a využití radarových dat.

Výzvy soutěže Copernicus Masters pro rok 2014 budou tradičně představeny na 3. českém uživatelském fóru Copernicus, které proběhne 10. – 11. června 2014 jako doprovodná událost konference European Space Solutions.

Máte zajímavý projekt nebo nápad využívající družicová data? Soutěž Copernicus Masters je příležitostí, jak Váš nápad zrealizovat a získat pro něj podporu.

Podrobné informace získáte na oficiálních stránkách soutěže.

Share
Share