GISportal
Jedeme i díky Vám

Společnost Bentley ohlásila projekty, které postupují do finále soutěže Be Inspired 2014

Bentley Systems Inc., dnes vyhlásila projekty, které postupují do finále soutěže Be Inspired 2014. Ceny jsou udělovány za výjimečnou práci uživatelů služeb společnosti Bentley v oblasti modernizace a provozování světové infrastruktury. Devět nezávislých porot složených z odborníků v oboru vybralo 54 finalistů. V jejich výběru se bohužel neobjevila žádná česká firma, ale na svoji šanci v kategorii Inovace budov čeká MWM Architekci Sp. z o.o. – Hotel Arłamów – (Ustrzyki Dolne, Podkarpacie, Polsko). Popisy a fotografie projektů, které postoupily do finále soutěže Be Inspired 2014, najdete zde.

Od roku 2004 soutěž Be Inspired (Nechte se inspirovat) předvádí znamenitost a inovace v oblasti návrhu (projektu), výstavby a provozu architektonických a inženýrských infrastrukturních projektů z celého světa. Soutěž Be Inspired je jediná soutěž tohoto druhu, která je celosvětová, co do rozsahu, a komplexní, co do zahrnutých kategorií, které pokrývají všechny typy infrastrukturních projektů. V rámci programu soutěže, která je otevřena všem uživatelům softwaru společnosti Bentley, nezávislé poroty složené z odborníků v odvětví vyberou finalisty v každé kategorii.

Vítězové soutěže Be Inspired budou vyhlášeni na konferenci The Year in Infrastructure 2014, která se uskuteční ve dnech 4.–6. listopadu v Londýně, Konference je celosvětové setkání manažerů v oblasti návrhu (projektu), výstavby a provozu infrastruktury. Součástí konference bude série prezentací a interaktivních workshopů zaměřených na zkoumání předělu mezi technologickými a obchodními hnacími mechanismy a způsobu, jak formují budoucnost výstavby infrastrukturních projektů a návratnosti investic.

Be Inspired Awards
Be Inspired Awards

Share
Share