GISportal
Jedeme i díky Vám

Společnost Esri vydala Service Pack 3 pro ArcGIS 10.0

Společnost Esri uvolnila novou sadu opravných balíčků Service Pack 3 pro ArcGIS 10, které obsahují novou funkcionalitu a opravy některých chyb. Servisní balíčky s označením SP3 jsou vydány pro všechny části systému ArcGIS 10.0. K dispozici jsou servisní balíčky pro ArcGIS Desktop, Engine a Server a pro ArcIMS a ArcSDE. Zároveň byly vydány balíčky také pro ArcGIS License Manager a pro ArcReader. Obsahem Service Pack 3 jsou veškeré předchozí patche pro systém ArcGIS 10, včetně SP1 a SP2. Příslušné servisní balíčky doporučujeme na Váš systém nainstalovat při nejbližší vhodné příležitosti.

sekci download na stránkách ARCDATA Praha naleznete odkazy na stránky Esri Resources, kde podle druhu software a platformy můžete příslušné servisní balíčky stáhnout. K dispozici jsou také přehledy oprav jednotlivých balíčků:

Před instalací SP3 pro ArcGIS Desktop 10 prosím odinstalujte stávající českou lokalizaci. Nový lokalizační balíček pro ArcGIS Desktop 10 SP3 pro Vás bude brzy připraven ke stažení opět na stránkách ARCDATA sekci lokalizace, kde bude k dispozici rovněž lokalizační balíček pro ArcGIS Server 10 SP2.

(via ARCDATA Praha)

Share
Share