GISportal
Jedeme i díky Vám

Sympozium GIS Ostrava 2016 (1. cirkulář)

Dovolte mi Vás pozvat na Sympozium GIS Ostrava 2016, tentokrát v novém březnovém termínu (16. – 18. 3. 2016). Jedná se již o 13. ročník a opět zaštiťuje dvě paralelní konference, z nichž každá má svůj programový výbor, témata a vize.

  1. GIS Ostrava 2016 – Geoinformatika pro společnost. Jednacím jazykem konference je čeština/slovenština. Příspěvky jsou přijímány na základě posouzení zaslaného abstraktu. Termín dodání je do 1. 12. 2015. Všechny akceptované referáty vyjdou v elektronickém sborníku s ISBN/ISSN. Více informací o konferenci získáte na internetových stránkách http://gis.vsb.cz/gisostrava/cz/.
  2. GIS Ostrava 2016 – The Rise of Big Spatial Data. Jednacím jazykem konference je angličtina. Nezasílají se abstrakty, ale rovnou celé příspěvky, které jsou recenzovány minimálně dvěma členy programového výboru nebo dalšími externími experty. Příspěvky se předkládají přes konferenční systém EasyChair. Termín pro podání příspěvků je do 1. 12. 2015. Všechny přijaté příspěvky budou publikovány ve sborníku v sérii Lecture Notes in Geoinformation and Cartography (Springer). Sborník z ročníku 2014 je již indexován na SCOPUS a WoS, sborník z ročníku 2015 je v hodnotícím procesu. Více informací o konferenci získáte na internetových stránkách http://gis.vsb.cz/gisostrava/.

Svou účast na sympoziu již mimo jiné potvrdili také Prof. Alex Singleton (Liverpool University), Prof. Martin Raubal (ETH Zurich), Prof. Gennady Andrienko  a Prof. Natalia Andrienko (Fraunhofer Institute for Intelligent Analysis and Information Systems).

Budeme rádi, pokud budete o sympoziu informovat také Vaše spolupracovníky, přátele a případně další zájemce. Předem velice děkujeme.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na gisostrava@vsb.cz

Těšíme se na setkání v Ostravě.

Za organizační výbor

Tomáš Inspektor

Share
Share