GISportal
Jedeme i díky Vám

T-Mapy budou mít autorizovaného distributora na Novém Zélandu (TZ)

Společnost Smart GIS Solutions se stává autorizovaným distributorem produktů T-MAPY na Novém Zélandu. Zajímavostí je, že loni v létě do T-MAP, právě z Nového Zélandu, přišel Jaroslav Poláček, který má nyní ve firmě na starosti mimo jiné i inovace a nové produkty. 

„Společnost Smart GIS Solutions jsme vybrali pro jejich excelentní znalost geospatial oboru, mnohaleté zkušenosti v GIS na Novém Zélandu a zákaznicky orientovaný přístup. Věříme, že tým Smart GIS Solutions společně s produkty T-MAPY předčí očekávání zákazníků na Novém Zélandu,“ řekl Jaroslav Poláček, Product a Partner Manager ve společnosti T-MAPY. 

Společnost Smart GIS Solutions byla založena v roce 2017 týmem GIS konzultantů a expertů s GIS vzděláním. Firma se zaměřuje na správu a analýzy geografických dat, sběr geografických dat, kartografické práce, a znalost desktopových, mobilních, webových GIS technologií. „Ve Smart GIS Solutions poskytujeme geoprostorová řešení, která umožňují zobrazovat a vyhodnocovat data. Společně se správou a analýzami geodat budeme využívat produkty společnosti T-MAPY, které by měly uspokojit poptávku po špičkových geoprostorových řešeních ve státním i soukromém sektoru,“ řekl Reza Kalbasi, ředitel Smart GIS Solutions. 

Share
Share