GISportal
Jedeme i díky Vám

Uživatelské konference Esri v Praze a San Diegu budou

Uživatelské konference Esri v Praze a San Diegu budou, sice každá v jiném formátu, ale ani o jednu z tradičních akcí letos nepřijdeme. 

Světová Esri konference – 13. – 15. července 2020

S ohledem na celosvětový výjimečný stav bude letošní ročník uživatelské konference Esri uspořádán virtuálně. Prostřednictvím videopřenosů, interaktivních výstav a celé řady dalších aktivit, díky kterým se mezi sebou budou moci návštěvníci zkontaktovat, se tak organizátoři pokusí zachovat co možná nejautentičtější zážitek ze setkání největší GIS komunity na světě. Pro všechny uživatele z organizací, které mají platnou systémovou podporu (maintenance) či aktivní placený plán, je přitom registrace na konferenci zdarma.

Konference GIS Esri v ČR – 4. a 5. listopadu 2020

V tuto chvíli ještě není jasné, jak bude vypadat podzimní epidemiologická situace, jakým omezením budeme muset čelit a zda bude Konferenci GIS Esri v ČR možné připravit tradičním způsobem, nebo se bude konat stejně jako světová konference pouze virtuálně. Pořádat se ale bude v každém případě a vy se již nyní můžete začít těšit na setkání plné inspirativních řečníků, technologických novinek a vzájemného sdílení zkušeností napříč obory.

 

Share
Share