GISportal
Jedeme i díky Vám

EDIT: Vytvořte si dětský koberec s mapou vašeho města – již podporuje českou diakritiku

EDIT: 

Jak se můžete dočíst v komentářích níže, Felix z Kinderkiez upravil font jejich mapové aplikace tak, aby podporovala jak českou, tak i polskou diakritiku. Testovací ukázku na oblast Olomouce vidíte níže. Takže, kdo si udělá radost a koupí takový koberec do svého/dětského pokoje?

 

Na webu https://kinderkiez.net/ je možné vytvořit si koberec pro děti podle reálného města. 

Celý proces je velmi jednoduchý. V prvním kroku si vyberete požadovanou velikost. Zatím je k dispozici velikost S (70x100cm) a M (100x140cm). V dalším kroku už si vyhledáte konkrétní adresu. V dalším kroku už můžete mapu upravovat – doplňovat o různé budovy, stromy, auta atd. 

Drobným problémem je to, že použitý font nepodporuje českou diakritiku. Přesto se jedná o zajímavý nápad. Pokud vás tento koberec zaujal, můžete si jej za 99/149 EUR objednat. Pokud to stihnete do 15.12., můžete s ním někomu udělat radost pod stromeček. Zatím je však možné koberec objednat pouze na adresy v Německu. 

 

 

Share
6 komentářů
 1. Antonio napsal/a

  “schránka v Německu” řeší problém se zasíláním. Je – to sice několik kroků navíc, ale můžete se dostat k poštovnému i levnějšímu než má výrobce.

  1. Felix napsal/a

   Hey Antonio, we do offer shipping to the Czech Republic. You can select it at check out. However, we don’t have any experience on shipping duration.

 2. Felix napsal/a

  Hey people, Felix from kinderkiez here. Just wanted to let you know, that we’re working on finding a replacement font for our streetnames – one that supports more languages 🙂

 3. Felix napsal/a

  Hey, just a quick update. We’ve replaced our global font with one that supports Polish and Czech letters. Happy New Year.

  1. Prcek napsal/a

   Thanks!

  2. Jirka Pánek napsal/a

   Wow, that´s great! Thanks!

Podělte se s Vaším komentářem

Emailová adresa nebude zveřejněna

Share