X

EDIT: Vytvořte si dětský koberec s mapou vašeho města – již podporuje českou diakritiku

EDIT: 

Jak se můžete dočíst v komentářích níže, Felix z Kinderkiez upravil font jejich mapové aplikace tak, aby podporovala jak českou, tak i polskou diakritiku. Testovací ukázku na oblast Olomouce vidíte níže. Takže, kdo si udělá radost a koupí takový koberec do svého/dětského pokoje?

 

Na webu https://kinderkiez.net/ je možné vytvořit si koberec pro děti podle reálného města. 

Celý proces je velmi jednoduchý. V prvním kroku si vyberete požadovanou velikost. Zatím je k dispozici velikost S (70x100cm) a M (100x140cm). V dalším kroku už si vyhledáte konkrétní adresu. V dalším kroku už můžete mapu upravovat – doplňovat o různé budovy, stromy, auta atd. 

Drobným problémem je to, že použitý font nepodporuje českou diakritiku. Přesto se jedná o zajímavý nápad. Pokud vás tento koberec zaujal, můžete si jej za 99/149 EUR objednat. Pokud to stihnete do 15.12., můžete s ním někomu udělat radost pod stromeček. Zatím je však možné koberec objednat pouze na adresy v Německu. 

 

 

" Stanislav Popelka : ."

View Comments (6)

  • "schránka v Německu" řeší problém se zasíláním. Je - to sice několik kroků navíc, ale můžete se dostat k poštovnému i levnějšímu než má výrobce.

    • Hey Antonio, we do offer shipping to the Czech Republic. You can select it at check out. However, we don't have any experience on shipping duration.

  • Hey people, Felix from kinderkiez here. Just wanted to let you know, that we're working on finding a replacement font for our streetnames - one that supports more languages :)

  • Hey, just a quick update. We've replaced our global font with one that supports Polish and Czech letters. Happy New Year.