GISportal
Jedeme i díky Vám

Záznam přednášky: Interaktivní mapy

O víkendu nemá být počasí žádná velká sláva, takže pokud byste se nudili, můžete se u nás na GISportále podívat na poučné (a chvílemi i vtipné) video. Už na začátku je potřeba vás varovat, že má více než hodinu. Každopádně ale stojí za zhlédnutí. Proč? Video je záznamem přednášky předmětu Vizualizace Informací, který probíhá na KISK MU v Brně. A dále? Přednášejcím je expert/impert Jan Pospíšil, který stojí mimo jiné za úspěšným projektem Mapy Hazardu a tématem, kterému se v rámci svého vystoupení věnuje jsou interaktivní mapy, o kterých vykládá jednoduše, zábavně a doplňuje i užitečné informace a vlastní zkušenosti. Kromě videa se můžete z pohodlí své židle podívat i na jeho prezentaci.

Pokud se vám video nenačetlo okamžitě, pak zkuste znova načíst stránku. 

Share
7 komentářů
 1. Jan Pospíšil napsal/a

  Díky! 🙂 Jen upřesním, že za Mapamihazardu stojím jen jako „pomocný kodér“, veškeré ostatní věci jsou tam dílem Michala Valouška. Já dělal jen původní brněnské vizualizace – http://www.osbrneni.cz/regulace-hazardu/mapy-hazardu

  1. Lukáš Marek napsal/a

   Díky za upřesnění. Každopádně jsem se u té přednášky bavil, takže za zveřejnění stála.

   1. Leona Slabochová napsal/a

    Díky, přednáška rozhodně stojí za shlédnutí. Google mapy aktivně využíváme (např.http://www.litomerice.cz/cz/mapamesta.html)a i tak jsem se dozvěděla něco nového. Vřele doporučuji každému, kdo google mapy používá, případně jen potřebuje snadno zveřejnit své „prostorové“ informace.

 2. olaf napsal/a

  Prezentácia mi nejde prehliadať je chyba u mňa?

  1. Lukáš Marek napsal/a

   Ahoj, chyba nebyla na vašem přijímači, ale u nás, asi nějaký šotek. Už by to mělo být v pořádku.

 3. rosta napsal/a

  poslední odkaz nefunguje:-)

  1. Lukáš Marek napsal/a

   už by měl, nějaká chybka se vloudila 😉

Podělte se s Vaším komentářem

Emailová adresa nebude zveřejněna

Share