GISportal
Jedeme i díky Vám

3GON Tour 2023 (pozvánka)

Letošní roadshow firmy 3GON Positioning věnovaná měřické technice se nově zastaví i v Hradci Králové.

Místa, kde si budete moci prohlédnout a vyzkoušet měřickou techniku a software, kterými firma 3GON zastupuje na českém trhu, jsou následující:

  • Praha, 2. října
  • České Budějovice, 3. října
  • Brno, 4. října
  • Ostrava, 5. října
  • Hradec Králové, 6. října

Program 3GON Tour 2023 je na všech zastávkách roadshow prakticky totožný, a co je nejdůležitější, vstup je zdarma. Stačí si najít jedno dopoledne a vydat se do nejbližšího z měst.

Pořadatelé zvou heslem: „Nebudeme vám číst technické specifikace!“ Můžete se přijít zeptat na otázky, na které hledáte odpovědi již delší dobu.

Máte zájem o GNSS v lese? Samozřejmě! Chcete vědět o levném DJI LiDAR s přesností 3-5 cm? My víme! Zajímá vás, jak vypnout vegetaci? Ukážeme vám to! Hledáte ruční 3D skener pro mapování? U nás ho uvidíte! Potřebujete 500 stanovišť denně se statickým skenerem? U nás to jde snadno! Nemáte malý dron pro rychlé mapování? My vám ho představíme! Chcete provádět monitoring snadno, online a rychle? My vás překvapíme!

Program probíhá vždy od 9:00 do 14:00 hodin.

Můžete se zaregistrovat na 3GON Tour 2023 na webu pořadatelů, kde si vyberete místo, které vám nejvíce vyhovuje. Vstup je zdarma.

Share
Share