ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK oddělení akustiky se zaměřením na práci v prostředí GIS (Praha)

  • Praha

Ekola

Náplň práce:

  • Příprava mapových podkladů pro modelování akustické situace v prostředí GIS;
  • Modelování akustických situací (hluk z dopravy, hluk z výstavby atp.);
  • Tvorba akustických studií a posudků;
  • Tvorba a zpracování analýz v prostředí GIS;
  • Zpracování grafických výstupů v prostředí GIS.

Požadavky:

  • Absolvent VŠ, např. oboru Geografie nebo Geoinformatika (praxe s prací v GIS výhodou);
  • Aktivní znalost software ESRI ArcGIS Desktop a Pro (znalost Enterprise výhodou) – znalost práce s geodatabázemi, použití Model Builder a jazyka Python výhodou;
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič);
  • Znalost práce v MS Word, Excel, grafický software;
  • Zodpovědnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení včetně benefitů;
  • Práce v mladém kolektivu;
  • Nejnovější technické vybavení.

Pracoviště:

  • Praha.

Nástup:

  • dle dohody.

Kontakt:

EKOLA group, spol. s r.o.

Mistrovská 4, Praha 10

Životopisy zasílejte na emailovou adresu:

Ing. Filip Fikejz

filip.fikejz@ekolagroup.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na filip.fikejz@ekolagroup.cz