Jedeme i díky Vám

Specialista služeb Mapy.cz – Backoffice (Praha)

  • Praha
  • Žádosti byly uzavřeny

Seznam.cz

Co vás čeká a koho hledáme?

  • budete součástí týmu, který primárně udržuje a aktualizuje Mapy.cz, proto hledáme mapového fandu
  • na základě podnětů od uživatelů např. opravujete polohu, zakládáte a rušíte adresy v databázi, spravujete fotografie u adresních bodů, řešíte hlášení k chybám v mobilní aplikaci Mapy.cz, aktualizujete body zájmu a firem – zkušenost s psaním textů o zajímavostech v krajině či historických památkách se může hodit
  • vyřizujete další uživatelská hlášení a podněty na vylepšení – pokud přispíváte na OpenStreetMaps, je to vaše výhoda
  • zpracováváte a předáváte zpětné vazby od uživatelů Mapy.cz produktovým manažerům
  • ale také rozvíjíte jízdní řády a spolupracujete na aktualizaci firemních profilů

Na co se můžete těšit?

  • na možnost získat praxi v oblasti údržby mapového díla – co bude potřeba vás naučíme, takže můžete být i čerstvý absolvent se zájmem, přehledem a hlavně nadšením do map
  • máme flexibilní pracovní dobu a po dohodě se šéfem možnost využívat homeoffice
  • budeme vás rozvíjet dál – máme vlastní tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a posouvat vás dál
  • na rozvojový program – pokud se budete chtít v Seznamu kariérně posouvat, pomůže vám program udělat si obrázek o možnostech a dá vám tipy, jak na to
  • pracujeme v uvolněné atmosféře – tykáme si, pomáháme si, jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
  • velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese
  • pracujeme na službách, které jsou oblíbené a které lidem pomáhají – ať už doma, v práci nebo třeba na cestách
  • máme spoustu benefitů – od stravenek, přes Cafeterii až po vlastní posilovnu

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. A pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Fandíme rodinám

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.