Jedeme i díky Vám

Specialist(k)a na územně analytické podklady (Praha)

  • Praha
  • Applications have closed

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy

Náplň práce

  • zpracovávání a zajišťování celoměstských analytických dokumentů a programů hlavního města Prahy v oblasti architektury a urbanismu
  • příprava a koordinace Územně analytických podkladů
  • příprava podkladů, zadávání a koordinace různorodých urbanistických a územních analýz
  • koordinace interních specialistů při vypracování analýz
  • poskytování podpory a odborné součinnosti orgánům územní samosprávy, orgánům územního plánování a dalším orgánům státní správy na území hlavního města Prahy

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání příslušného směru (preferujeme obory architektura, urbanismus)
  • analytické a koncepční uvažování
  • týmovou práci na projektech
  • pokročilé ovládání CAD a grafických SW (AutoCad, Programy Adobe, MS Office)
  • koncepční a tvůrčí přístup k řešení problémů
  • systematičnost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v hlavním koncepčním pracovišti HMP v oblasti územního plánování ovlivňování rozvoje a tvorby města
  • práci na plný úvazek
  • prostor pro kariérní a osobnostní růst
  • možnost odborného vzdělávání formou školení, kurzů a zahraničních cest
  • nové kontakty a zkušenosti na konferencích a seminářích
  • Platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, v platové třídě 11 + osobní příplatek,
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené,
  • 3 plně hrazené sickdays

Termín nástupu dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám nejpozději do 11. ledna 2019 zašlete motivační dopis, profesní životopis a portfolio prací na email: bohuniczky@ipr.praha.eu.