GISportal
Jedeme i díky Vám

webinář Hub4Everybody (pozvánka)

Hromadí se vám v počítači digitální mapy? Například výsledky studentských prací, pocitové mapy lokalit, výsledky terénních průzkumů nebo vědeckých experimentů? Chcete výsledky Vašich aktivit zveřejnit, propagovat nebo je diskutovat napříč různými cílovými skupinami? Odpovědí na Vaše požadavky je systém pro publikování a sdílení geografických dat. Nabízíme unikátní, škálovatelné a otevřené řešení, které je vhodné pro jakoukoliv organizaci (od celostátně působících institucí, přes různé typy škol, až po malé a střední firmy či orgány veřejné správy). Cílem webináře je představit Vám technologické řešení Hub4Everybody, základní technologii pro dvě výzvy definované pro Agrihub INSPIRE Hackathon 2022.

Webinář Hub4Everybody proběhne v pátek 22. 4. 2022 v 10:00 a bude trvat zhruba hodinu.
Jednacím jazykem je angličtina.
Registrace na webinář je ZDARMA. Zaregistrujte se, prosím, přes uvedený odkaz.
Doporučujeme Vaši registraci i v případě, že se webináře nebudete moci v uvedenou dobu osobně zúčastnit, ale máte o danou problematiku zájem. Na kontakt z Vaší registrace Vám rádi pošleme odkaz na video s nahrávkou webináře, jakmile bude k dispozici.

Pro koho je Hub4Everybody určený?
Hub4Everybody je určený pro všechny, kteří chtějí publikovat a prezentovat svá data, a přitom nechtějí investovat do profesionálních geografických informačních systémů ani do vývojářů programujících a aktualizujících vlastní řešení. Hub4Everybody je navržený pro malé a střední firmy, střední a vysoké školy, výzkumné organizace i orgány veřejné správy, neziskové organizace a další.

Share
Share