Jedeme i díky Vám

Geoinformatik / Analytik (Praha)

  • Praha
  • Applications have closed

4ct

4ct hledá někoho, koho baví analýzy dat a informačních toků, navrhuje a tvoří datové modely, je schopný svůj tým podpořit po technické stránce a nenechá se odradit prvním neúspěchem.

Náplň práce:

  • Datová analýza a extrakce
  • Vývoj analytických nástrojů zejména pro urbánní území
  • Návrh a tvorba datových modelů

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost GIS software (ArcGIS, QGIS)
  • Znalost Python, R, PostgreSQL
  • Práce na živnostenský list

Juniorní pozice, vhodné pro absolventy, či zájemce se základní praxí v oboru územního plánování, urbanismu, geoinformatiky či ekonomie v území. V případě nedostatku zkušeností v konkrétních aplikacích zacvičíme.

Můžete se těšit na:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Zázemí v prostředí coworkingového centra Impact HUBu Praha
  • Neformální atmosféru
  • Práci v příjemném kolektivu mladých lidí
Drtinova 557/10, 150 00 Praha, Česká Republika