Jedeme i díky Vám

IT konzultant (AOPK ČR)

  • Anywhere
  • Applications have closed

AOPK

Do našeho týmu hledáme začínajícího (případně pokročilého) analytika informačních systémů orientovaných na vývoj webových aplikací s využitím GIS a relačních databází. V rámci Oddělení vývoje a správy aplikací nabízíme možnost spolupráce na komplexním rozvoji informačního systému formou externě, ale i interně řešených projektů. Vytváříme webové, desktopové, ale i mobilní aplikace zejména s využitím technologií ESRI (desktop, server, API), Oracle (databáze) a Microsoft (server, nástroje pro vývoj), Linux (server, PHP).

Popis pozice:

Vašim hlavním úkolem budou analytické a koordinační práce na komplexním rozvoji unikátního informačního systému ochrany přírody s převahou prostorově orientovaných informací.

Budete:

  • podílet se na analýze, definici požadavků a případů užití a návrhu řešení
  • spoluurčovat směr vývoje jednotlivých modulů
  • spolupracovat na přípravě definice požadavků pro výběrová řízení
  • podílet se na přípravě a realizaci rozvoje IS formou projektu
  • určovat priority vývoje a koordinovat finální implementace

 Požadujeme:

  • analytické myšlení
  • VŠ vzdělání, v případě relevantní praxe není podmínkou
  • schopnost identifikovat a popsat požadavky na řešení, schopnost návrhu řešení
  • samostatnost, odpovědnost, komunikativnost
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • znalost datového modelování
  • základní, alespoň školní praktická zkušenost s analýzou a návrhem řešení
  • znalost analytických nástrojů, GIS technologií a UML výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v oboru ochrany přírody a informatiky
  • dlouhodobou spolupráci na plný pracovní úvazek (nástup možný ihned)
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • platové podmínky vycházející z 12 platové třídy (s přihlédnutím k dosaženému vzdělání a uznatelné praxi), kvalitní osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, multisport kartu,  FKSP, 5 týdnů dovolené, 5 dnů tzv. sick days, firemní společenské a sportovní akce aj.
  • kvalitní technické vybavení, notebook, tablet, služební mobilní telefon
  • možnost sebevzdělávání v souvislosti s plněním úkolů
  • možnost profesního vzdělávání formou odborných školení, kurzů, jazykových kurzů, konferencí, včetně případné certifikace
  • svou snahou a nápady můžete ovlivnit stav přírody a kvalitu péče o životní prostředí

Pokud Vás naše nabídka zaujala, máte rádi výzvy a chcete se stát součástí týmu rozvíjející informační a aplikační základnu ochrany přírody ČR, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech nebo zájmech z oblasti vývoje informačních systémů, databází nebo webových technologií na e-mailovou adresu: miroslava.landova@nature.cz

Hledáme dlouhodobější spolupráci. Jen vážní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, které budou probíhat v budově AOPK ČR (Kaplanova 1931/1, Praha 11 – Chodov).