Programátor routovacích služeb pro mapové aplikace (Praha/Brno)

CEDA Maps a.s.

Náplň práce:

Do nově vznikajícího vývojářského teamu hledáme parťáka, jehož náplní práce bude návrh a vývoj plánovacích (routovacích) služeb pro inovativní mapové, telematické a dopravní, navigační aplikace; tvorba proof of concept řešení v rámci VaV projektů společnosti zahrnující práci s mapovými službami nad daty společnosti; vývoj webových mapových služeb pro dopravní plánovače apod.

Hlavní činnosti:

  • návrh architektury SW (backendu)
  • vývoj multimodální routovací služby

Požadujeme:

  • zkušenost s návrhem backendových služeb a API
  • znalost vhodných programovacích a skriptovacích jazyků, např. C/C++, Java, Node.js, Python apod.
  • výhodou znalost multiagentních systémů a agentních technologií
  • výhodou pokročilé znalosti algoritmizace, zkušenost s routovacími algoritmy a datovými strukturami
  • výhodou znalost teorie grafů pro konstrukci rozsáhlé navigovatelné sítě
  • znalost práce s relačními databázemi (SQLite, SpatiaLite, PostgreSQL / PostGIS),
  • výhodou orientace v oblasti GIS
  • znalost AJ
  • zkušenost v oboru minimálně 2 roky

Nabízíme:

  • plat dle dosažené praxe a znalosti problematiky
  • provize dle odvedené práce na projektech
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • notebook a mobilní telefon
  • školení společnosti Google pro certifikaci Google Maps Engineer, přístup ke školení pro Google Cloud Platform
  • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje (školení, semináře, kurzy)
  • možnost výrazně ovlivnit zaměření a podobu řešených projektů
  • přátelský tým
  • podíl na cool projektech s velkým dopadem na obyvatele měst

Životopisy zasílejte na projekty@ceda.cz